באחורי גלגל העין של בעלי החוליות נמצאת הרשתית והתפקיד שלה בראיה שלנו הוא מהותי: הרשתית היא זו שבעזרתה אנחנו ממירים את האור לאותות עצביים וכך אנחנו מתרגמים את הנראה לתמונה. בתוך הרשתית עצמה מתבצע

העיבוד הראשוני של הקלט הראייתי ולכן היא מהותית כל כך לחוש הראיה כולו. כאשר מדברים על בעיות ומחלות רשתית שונות ניתן לראות שהתופעות העיקריות הן:

  • ניוון הרשתית
  • היפרדות הרשתית
  • קרע או חור ברשתית

כפי שקורה בהרבה מקרים אחרים הקשורים למחלות עיניים, השאלה מתי מאבחנים את הבעיה ואיך מטפלים בה משפיעה על התוצאה הסופית. לכן ההמלצה שלנו היא לפנות כמה שיותר מהר למומחית עיניים כי אם אתם מרגישים שמשהו בראייה שלכם השתבש כדאי יהיה לאבחן זאת כמה שיותר מהר.
מומחית לבעיות ברשתית העין
חשוב לדעת שלמרות שיש רופאי עיניים רבים בישראל שיוכלו לטפל בכם, כמובן שגם בתחום הזה יש אנשי מקצוע טובים יותר מאחרים. לכן בהחלט כדאי לכם לעצור ולבחון לאיזו רופאה מומחית עיניים אתם פונים כי המטרה צריכה להיות בחירת אשת מקצוע מובילה. אם אתם מחפשים רופאה שמציעה: ניסיון, מטופלים מרוצים, מקצועיות ובקיאות בתחום, הרי שהכתובת הנכונה עבורכם היא ד״ר תמר פדות קלויזמן. ד״ר תמר פדות היא רופאה מומחית שיכולה לא רק לאבחן ולאתר את הבעיה אלא גם להציע פתרונות מגוונים ואף לעשות ניתוחים בעת הצורך. איתה תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון ואתם תראו שאפילו אם בעיית הרשתית שממנה אתם סובלים חמורה, הרי שד״ר תמר פדות תוכל לסייע לכם בדרך הטובה ביותר שקיימת.