בדרך כלל כאשר מדברים על עיניים דומעות, ולא במקרה של דמעות כתוצאה מבכי, מדברים על תופעה שלא נעים להתמודד איתה סוצילאית. לכן לא אחת זוכים הסובלים מבעיה זו ליחס לא מספיק רציני מצד הרופאים, בעוד שבפועל לא נעים בכלל לחיות בצל תופעה כזאת.

חשוב לדעת שפעמים רבות תופעת העיניים הדומעות נובעת מכך שישנה חסימה בדרכי הניקוז של הדמעות, דבר שצריך לאתר, לאבחן ולמצוא לו את הפתרון הטוב ביותר שקיים. לא אחת החסימה בדרכי הניזוק עלולה להיגרם בגלל ליקויי במנגנון השאיבה של שק הדמעות אשר מופעל על ידי שרירים שונים
כיצד מתמודדים עם עיניים דומעות
חשוב לדעת שכדי להתמודד עם עיניים דומעות צריך להתאים לכל אחד את הטיפול הנכון לו. יש מקרים שבהם הרגע לעיניים הדומעות הוא אלרגי ובמצבים כאלה ניתן יהיה לעשות שימוש באנטי היסטמינים. לעומת זאת, יש גם לא מעט מקרים שבהם לא יהיה מנוס מניתוח שמטרתם לפתוח את החסימה של ניקוז הדמעות. אם גם אתם סובלים מבעיות של עיניים דומעות ורוצים לקבל טיפול מצוין, כדאי לכם לפנות אל רופא מובילה כמו ד״ד תמר פדות קלויזמן. ד״ר תמר פדות מביאה איתה:

  • ניסיון רב ורקע בתחום
  • הרבה מטופלים מרוצים
  • קליניקה עם ציוד מתקדם
  • ידע רב

לכן אצל ד״ר תמר פדות אתם יכולים להיות בטוחים שכבר שלב האבחון יתבצע על הצד הטוב ביותר וכי יהיה מי שיבדוק את מצב העיניים שלכם בצורה מקצועית. בהתאם לתוצאות הבדיקות ניתן יהיה להתאים לכם טיפולים שונים והתוצאה הסופית תהייה שיפור בחיי היום שלכם.