בעיות של עין עצלה עלולות להפריע ברמה קשה לחיי היום יום ולכן בהחלט כדאי לעשות הכול כדי להתמודד איתן נכונה. ראשית, חשוב לדעת שאצל ילדים עד גיל 9 בדרך כלל הבעיה יכולה לחלוף מעצמה ויש גם מספר טיפולים שיוכלו להועיל ולסייע.

הבעיות המורכבות יותר הן אצל מבוגרים שסובלים מעין עצלה ועד לא מזמן הפתרון הנפוץ ביותר היה ניתוח. עם זאת, הבעיה עם ניתוח עין עצלה היא שכמו כל ניתוח אחר, גם כאן מדובר על אחוז מסוים של סיכון. לכן ברור מדוע הושקעו לא מעט משאבים בפיתוח של פתרונות אחרים כמו ניורו-ויז׳ן, שזה פיתוח ישראלי חדיש. במסגרת טיפול כזה המטרה היא לאמן את מרכז ראיית המוח, דבר שמעודד גם את העין העצלה לפעילות מלאה יותר.
להתייעץ עם המומחים
בין אם אתם סובלים מבעיות של עין עצלה, פזילה או כל בעיה אחרת, חשוב מאוד לפנות אל המומחים בתחום כדי לקבל סיוע. רופאה מומחית שיש לה ניסיון עשיר בתחום הזה תוכל:

  • לאבחן את הבעיה שממנה אתם סובלים
  • להציע לכם מספר פתרונות
  • לבצע את הטיפולים או את הניתוחים שצריך
    כדי להתמודד עם עין עצלה אצל מבוגרים צריך לפנות אל רופאה מקצועית שיש לה ניסיון רב, כי כמו בתחומים אחרים, גם כאן הניסיון יכול לעשות את ההבדל. מחפשים רופאת עיניים מומחית? אם כך, ד״ר תמד פדות קלויזמן היא הכתובת הטובה ביותר עבורכם. המרפאה שלה כוללת את כל הציוד הכי משוכלל שקיים, דבר שמסייע לה בעבודת הריפוי.